Instruktorzy

ALICJA CIESIELSKA

TANIEC TOWARZYSKI, LATINO FORMACJA, ROZTAŃCZONY MALUCH, LATINO SOLO, TANIEC W PARACH, PIERWSZY TANIEC

Studentka trzeciego roku pedagogiki na Wydziale Nauk o Wychowaniu Uniwersytetu Łódzkiego. 

Tancerka najwyższej międzynarodowej klasy tanecznej „S” w stylu latynoamerykańskim oraz standardowym. Na swoim koncie posiada wiele sukcesów zdobytych zarówno w Polsce, jak i na arenie międzynarodowej. Swoją taneczną przygodę rozpoczęła mając 7 lat i już w wieku lat 9 zajęła 3 miejsce na swoich pierwszych Mistrzostwach Polski w kategorii Dzieci Starszych w stylu latynoamerykańskim. Później wielokrotnie była finalistką Mistrzostw Polski. Przez ponad 4 lata reprezentowała Portugalię (2016-2020). Była członkiem polskiej oraz portugalskiej Kadry Narodowej. Szkoliła się pod okiem najlepszych trenerów światowej klasy. 

Do jej największych sukcesów należą:

 • Tytuł Mistrza Portugalii zdobyty 14 razy w różnych stylach tanecznych i kategoriach wiekowych,
 • Zwyciężczyni Pucharu Portugalii w stylu standardowym,
 • Tytuł Mistrza Europy Południowej w stylu standardowym,
 • Finał Pucharu Europy w 10 tańcach,
 • Finał wielu polskich turniejów rangi zarówno WDSF, jak i Grand Prix Polski (np. w Elblągu, w Warszawie, w Zabrzu, w Krakowie)
 • Finał wielu międzynarodowych turniejów rangi WDSF (np. w Kanadzie, we Włoszech, w Rosji, w Hiszpanii, w Czechach),
 • Wielokrotna Mistrzyni Okręgu Łódzkiego w stylu latynoamerykańskim.


Od kilku lat dzieli się swoją wiedzą taneczną z innymi, przygotowując młode talenty taneczne na zawody zarówno w Polsce jak i w Portugalii. Zajęcia prowadzone przez Alicję to niesamowita dawka wiedzy tanecznej przy jednocześnie miłej atmosferze.

JUSTYNA NOWAK

TANIEC TOWARZYSKI, LATINO FORMACJA, ROZTAŃCZONY MALUCH, LATINO SOLO, TANIEC W PARACH, PIERWSZY TANIEC

Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego na Wydziale Nauk o Wychowaniu na kierunku pedagogika. Posiada stopień magistra pedagogiki – opieki i terapii pedagogicznej. 

Ukończyła kurs:

 • Instruktora sportu w dyscyplinie taniec,
 • Kierownika i wychowawcy wypoczynku.

Tancerka najwyższej klasy tanecznej w Polsce „A” w tańcu towarzyskim w stylach standardowych i latynoamerykańskich. Startowała na wielu zawodach tanecznych o randze wojewódzkiej, ogólnopolskiej i międzynarodowej zdobywając przy tym wiele sukcesów i tytułów. Swoją przygodę taneczną rozpoczęła już w przedszkolu w wieku 5 lat, pod okiem znakomitych trenerów zdobywała nowe umiejętności i wiedzę, rozwijając wówczas swoją pasję i osiągając przy tym kolejne szczeble na swojej drodze tanecznej. Podczas jej całej kariery tanecznej miała również styczność z innymi stylami tanecznymi jak: balet, hip-hop, czy taniec współczesny. Na swoim koncie tanecznym ma między innymi:

 • Kilkukrotny Tytuł Mistrza Województwa Łódzkiego,
 • Finał Mistrzostw Polski przez kilka lat w różnych stylach tanecznych,
 • Finał i zwycięstwo na wielu turniejach tańca o randze ogólnopolskiej i międzynarodowej.

Od wielu lat spełnia swoje dziecięce marzenia ucząc innych i zaszczepiając w nich miłość do tańca. Współpracuje z różnymi placówkami edukacyjnymi w przedszkolach i szkołach prowadząc zajęcia pozalekcyjne. Przygotowuje pary sportowe i formacje taneczne do licznych zawodów tanecznych na arenie wojewódzkiej jak i ogólnopolskiej oraz do Mistrzostw Polski. Dzieli się ona swoją pasją zarówno z dziećmi w różnym wieku jak i z dorosłymi. Lekcje tańca z Justyną to aktywnie spędzony czas w miłej i przyjaznej atmosferze.Marta Tomaszewska

HIP-HOP, HIP-HOP KIDS, DISCO DANCE, SHOW DANCE

Absolwentka pedagogiki kultury fizycznej i zdrowotnej na Uniwersytecie Łódzkim. 

Pierwsze spotkanie z tańcem oraz kroki na parkiecie stawiała w wieku 6 lat w różnych zespołach tanecznych. Na swoim koncie posiada miejsca na podium na Mistrzostwach Polski w Tańcu Sportowym w formacjach, solo oraz duetach. Brała udział w teledyskach takich artystów jak Ania Wyszkoni czy Piotr Bukartyk a także w programie telewizyjnym „Got to Dance”. 


Od 9 lat prowadzi zajęcia taneczne, rytmiczne i gimnastykę w szkołach tańca, domach kultury i przedszkolach. Jej grupy taneczne występują na zawodach o randze wojewódzkiej i ogólnopolskiej. 

Jej doświadczenie taneczne i wiedza pedagogiczna sprawia, że ma doskonałe podejście do dzieci w różnym wieku, stając się przy tym często mentorem dla dziecka. Zajęcia prowadzone przez Martę to dawka pozytywnej energii i dobrej zabawy, na których każde dziecko spędzi niezapomniane chwile na sali tanecznej.

Kasia Królak

ZAJĘCIA W PLACÓWKACH PRZEDSZKOLNYCH

Kasia to licencjonowana instruktorka zajęć Zumba® oraz STRONG Nation™.

Taneczne doświadczenia zdobywała podczas licznych szkoleń, m.in.  STRONG Nation™, Zumba Basic 1, Zumba Kids and Kids Jr., Zumba Pro Skills, Zumba Rhythms 2 i ZIN Convention w Orlando.

Miłość do tańca towarzyszy jej od najmłodszych lat. Kasia tańczyła w grupie tanecznej, z którą uczestniczyła w wielu konkursach i turniejach lokalnych, jednak to właśnie zumba całkowicie skradła jej serce.

W 2015 roku została instruktorką ZUMBA®, a jej pasja stała się sposobem na życie.

Zajęcia prowadzone przez Kasię to niesamowita dawka dobrej zabawy i energii, dynamiczna muzyka i nowe choreografie sprawiają, że trening nigdy nie będzie nudny.

Kacper Grubin

LATIN SOLO, TANIEC W PARACH

Kacper to wielokrotny zwycięzca ogólnopolskich turniejów tańca towarzyskiego oraz turniejów z cyklu Grand Prix Polski. Półfinalista międzynarodowego turnieju Polish Open Championships. Półfinalista Mistrzostw Polski. Posiada najwyższa międzynarodowa klasę taneczną S. Instruktor z wieloletnim stażem, który posiada doświadczenie w prowadzeniu zajęć z dziećmi oraz osobami dorosłymi.

Iryna Polishchuk

TANIEC WSPÓŁCZESNY, AKROBATYKA

Iryna swoje wykształcenie taneczne zdobyła uczęszczając do szkoły: Colleg Sztuki i Kultury im. K.F. Dankiewicza w Odessie spec. taniec współczesny oraz Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi spec. tancerz-choreograf. 

Doświadczenie taneczne kształtowała przez lata podczas tańczenia w zespołach z wybitnymi tancerzami, biorąc udział w spektaklach tanecznych w teatrze, występując w teledyskach oraz uczestnicząc w różnych projektach tanecznych m.in. podczas Light Move Festiwal w Łodzi.

Jako instruktor Iryna zwraca uwagę na osobliwość każdego uczestnika zajęć, jego możliwości, nastrój, gotowość na nowe wyzwania.

Jej motto taneczne brzmi: „taniec jest kluczem do wyczucia własnych doznań, emocji”.  

Kamil Witkowski

AKROBATYKA

Kamil to Absolwent Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku w specjalizacji akrobatyka parterowa i ekwilibrystyka.

Finalista, zwyciezca, uczestnik wielu młodzieżowych festiwali cyrkowych w Polsce. Złoty medalista World Artistic Dance Federation w kat. Artistic Dance Show w 2019r. Zdobywca nagrody publiczności podczas wschodnioeuropejskiego konkursu etiud nowocyrkowych „Cyrkulacje” w 2020r. Choreograf akrobatyczny w „Ale Circus Dance Company”.

Współpracował z: Pożar w Burdelu (2016-2017) Warszawska Scena Variette (2016) Warszawski Cyrk Magii i Ściemy (2015-2018) Fundacja Sztukmistrze (2017-2018) Ale Circus Dance Company (2018-2020) Carnaval Sztukmistrzów (2020)

Oliwia Szydłowska

CHEERLEADERKI, JAZZ BROADWAY, TIK TOK DANCE

Oliwia swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 4 lat. Do jej największych osiągnięć tanecznych należy dziewięciokrotne Mistrzostwo Świata w tańcu sportowym, w solo, duecie i mini formacji. Obecnie pracuje z dziećmi jako instruktorka i choreografka tańca jazzowego i innych styli tanecznych oraz studiuję taniec i choreografię.

Justyna Kowalska

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Angelika Aftyka

HIP-HOP KIDS, HIP-HOP

Angelika swoją taneczną przygodę zaczęła jak miała 7 lat. Wtedy rozpoczęła swoją naukę od tańca towarzyskiego, jednak po jakimś czasie odnalazła się w stylu hip-hop/new age I tak zostało do dziś 🙂 Przez 3 lata prowadziła zajęcia w swoim rodzinnym mieście, a wraz z jej studiami zaczęła też prowadzić zajęcia w Łodzi. Ponadto, dwa lata temu ukończyła z certyfikatem Kurs Taneczny na Instruktora Sportu organizowany przez Egurrola Dance Studio. Nadal zdobywa wiedzę, i nowe umiejętności i chciałaby ją przekazywać młodszym pokoleniom.

Martyna Wójcik

PILATES, INSTRUKTOR W PLACÓWKACH PRZEDSZKOLNYCH

HIGH HEELS

Ewa Jadczak

RECEPCJA, ZUMBA

Iga Gawarzyńska

BACHATA SOLO, BACHATA W PARACH

Iga jest studentką kryminologii . Taniec w moim życiu odgrywa bardzo ważną role praktycznie od dziecka. Tańczę bachatę, salsę, stawiam też pierwsze kroki na parkiecie kizombowym i zoukowym. Jest osobą bardzo energiczną ,która stara się zarażać tą energią innych. Zajęcia z Igą pomogą Ci poznać samą siebie, swoje ciało, atuty , kobiecość, a co za tym idzie – zbudować pewność siebie. Nie ma nic bardziej atrakcyjnego niż pewna siebie kobieta,prawda ?

Milena Gurazda

LATIN SOLO, TANIEC W PARACH, INSTRUKTOR W PLACÓWKACH PRZEDSZKOLNYCH

Milena związana z tańcem jest od 11 lat. Swoją przygodę rozpoczęła w szkole podstawowej, do której uczęszczała. Specjalizuję się w stylach latynoamerykańskim oraz standardowym i z obu posiada najwyższą krajową klasę taneczną „A”. Zdobyła między innymi tytuł Wicemistrzyni Okręgu Łódzkiego zarówno w jednym, jak i w drugim stylu. Jest również certyfikowanym instruktorem tańca.

Kasia Pirog

PILATES

Kasia Piróg jest instruktorką fitness oraz trenerem personalnym z wieloletnim stażem Jest miłośniczką ruchu pod każdą postacią i wierzy, że odpowiednia aktywność fizyczna i odżywianie jest wstanie leczyć ciało i umysł. Interesuje się fizjoterapią, zdrowym odżywianiem i ziołolecznictwem. Lubi prowadzić wszystkie typy zajęć jednak szczególnie zajęcia intensywne oraz te zakresu „body mental „. Jej największą pasją są sztuki walki. Od wielu lat trenuje boks i kickboxing. Ukończyła szkolenie na Państwowego Instruktora Rekreacji Ruchowej oraz szkolenia na trenera personalnego w dwóch różnych organizacjach. Wiele szkoleń z zakresu metod stretchingu i zdrowego kręgosłupa, Jest dyplomowanym instruktorem PILATES. Posiada uprawnienia do prowadzenia zajęć TRX . Stale podnosi swoje kwalifikacje gdyż to co robi jest jej pasją.